ورود

ثبت نام / ورود

 • تلفن : 88502193 021       ایمیل :info@petroamozesh.com         

آموزش مبتنی بر تلفن

1

با توجه به اینکه شرکت نظم پویان صنعت نوین همیشه به دنبال ارائه بروزترین راهکارها با توجه ویژه به صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد ، لذا آموزش مبتنی بر تلفن همراه را جزو روش های آموزشی خود قرار داده است.

آموزش از طریق تلفن(m-learning) همراه به روزترین راه تجربه آموزش است بطوریکه بالغ بر 28 درصد از آموزش های حین کار در جهان با استفاده از این روش انجام می گیرد.

چه در حال پیدا کردن شغل جدید باشید و چه در یک سِمت خاص شغلی، آموزش تلفن همراه هوشمندانه ترین راه آموزش دیجیتال به معنی آزادی هرچه بیشتر در آموزش است و تحقیقات نشان داده که شما در این حالت بهتر مطالب را به یاد می آورید.

با رشد روزافزون بازار تلفن همراه و نیاز فزاینده آموزش دیجیتال، آموزش تلفن همراه نیز رشد نمایی داشته است. صنایع و دانشگاه ها در حال استفاده روزمره از این نوع آموزش هستند، اما گروه هایی که به دنبال آموزش نیروی کار هستند استفاده از آن را مفیدتر می دانند.

 • آموزش مبتنی بر تلفن همراه برای کارجویان
 • چگونه آموزش مبتنی بر تلفن همراه می تواند به پیشرفت شغلی شما کمک کند؟
 • ویژگیهای آموزش مبتنی بر تلفن همراه
 • چگونه آموزش مبتنی بر تلفن همراه را شروع کنیم
 • دوره های آموزشی مبتنی بر تلفن
 • نحوه ثبت نام در دوره ها
 بر خلاف روش های سنتی آموزش، این مدل آموزشی می تواند همیشه و همه جا در دسترس باشد، برای یک جوینده کار، این به معنی به روز بودن است و بدین ترتیب می تواند خود را برای کارفرمایان بالقوه آماده کند. مثلا اگر می خواهید برای یک آگهی استخدام اقدام کنید تنها معضل شما نداشتن اطلاعات درباره یک نرم افزار است، می توانید به سادگی آن را با آموزش مبتنی بر تلفن همراه فراگرفته و خود را آماده استخدام نمایید.
 این مدل جدید آموزشی، یک پلت فرم بی نظیر برای کسانی است که می خواهند آموزش ضمن خدمت داشته باشند. چه دوره آموزشی شخصی باشد و یا از طرف کارفرما پیشنهاد شود. با آموزشی مبتنی بر تلفن همراه، می توانید هرجا که هستید آموزش ببینید و از زمان خود استفاده بهینه کنید. اینکار نه تنها باعث می شود شما بهتر مطالب را به خاطر بسپارید، بلکه باعث تسهیل فرآیند آموزش نیز می گردد.
وقتی کارفرما، علاقه و انگیزه شما نسبت به پیشرفت شخصی به این وسیله را مشاهده کند، نظر وی جلب خواهد شد و در واقع چون این مدل آموزشی هزینه کمتری نسبت به سایر مدل های آموزشی دارد، یک رابطه برد/برد برای هردو طرف  (کارفرما و کارمند) خواهد بود.
مدل های سنتی آموزش، ممکن است نیازهای همه افراد را تامین نکند؛ یک برنامه مناسب تلفن همراه، مدل های مختلف را پوشش می دهد و هرکس متناسب با نیاز خود می تواند از آن استفاده کند.
 مهم ترین مزیت این مدل آموزشی، این است که به فعالیت ذهنی کمتری نیاز دارد. وقتی می خواهید درباره نحوه آموزش کارمندان خود تصمیم بگیرید به دلایلی که در زیر به آنها اشاره می کنیم آموزش مبتنی بر تلفن همراه بهترین گزینه شما خواهد بود.
 
 شامل همه مدل های آموزشی می شود.
مدل های سنتی آموزش، ممکن است نیازهای همه افراد را تامین نکنند و باعث نارضایتی و سرخوردگی برخی از کارمندان شود. یک برنامه مناسب تلفن همراه، مدل های مختلف متن، صوت، ویدئو و ... را پوشش می دهد و هرکس متناسب با نیاز خود می تواند از آن استفاده کند.

 از وقت فراغت کارمندان به خوبی استفاده می شود.
کارمندان می توانند به راحتی در اوقات مناسب خود از برنامه های آموزشی استفاده کنند و بیشترین بهره را از دوره های آموزشی خود ببرند. تحقیقات نشان داده که 50 درصد از کارمندان در اوقات استراحت خود از این دسته از برنامه ها استفاده کرده اند.

استفاده از بروز ترین فناوریها
با بهره گیری از آموزش مبتنی بر تلفن همراه به کارمندان خود در ساختن مهارت های فناورانه کمک کنید و مطمئن باشید که آنها  می توانند با  فناوری های جدید هم کار کنند.

انعطاف زیاد
به جای داشتن بک برنامه آموزشی در یک زمان خاص، آموزش مبتنی بر تلفن همراه به کارمندان شما اجازه میدهد که در زمان مناسب آموزش ببینند. وقتی به طور فعالانه در آموزش مشارکت کنند، آنها به دریافت اطلاعات علاقه بیشتری پیدا کرده و با انگیزه باقی می مانند.
 پیش بینی شده که تا سال 2018، هفتاد درصد از افراد حرفه ای امورات خود را از طریق تلفن همراه خواهند گذراند، بهتر است از همین حالا روی این فناوری سرمایه گذاری کنیم. اولین قدم شناسایی مهارت هاست، سپس باید مواردی را که قصد دارید بهبود دهید شناسایی کرده و دوره هایی را که مناسب با نیازهای شماست مشخص کنید.
 
کلیه دوره هایی که به صورت حضوری و مجازی ارائه می کردند ، مبتنی بر تلفن همراه ه ارائه می شوند.
 
 روش ثبت نام در دوره های آموزش مبتنی بر تلفن همراه به شرح زیر است:

 1. انتخاب دوره های دلخواه از بین بیش از صد دوره
 2. انتخاب نوع دوره – آموزش مبتنی بر شبیه سازی
 3. انجام مراحل ثبت نام آنلاین (اینجا را کلیک کنید)
 4. دریافت نام کاربری و رمز عبور
 5. دریافت و مطالعه فایل های راهنما برای استفاده از سیستم
 6. نصب اپلکیشن های (app) مورد نیاز
 7. دریافت محتوای آموزشی به صورت آنلاین
 8. شرکت در کلاس ها
 9. دریافت و انجام تکالیف و ارسال آن به استاد
 10. ارتباط مستمر با مربیان و کمک مربیان
 11. شرکت در ارزیابی طی دوره و پایان دوره از طریق ارسال پروژه و آزمون آنلاین
 12. دریافت مدرک پایان دوره در صورت تمایل دریافت سایر مدارک ملی و بین المللی
 
برای پشتیبانی می توانید از روش های زیر با ما تماس بگیرید:
 • تماس از طریق تلفن با شماره 88502194
 • تماس از طریق فاکس 88747021
 • تماس از طریق ایمیل :info@petroamozesh.com
 • تماس از طریق چت آنلاین در سایت
 • تماس از طریق گروه تلگرام:  ttps://t.me/joinchat/AAAAAEC73nFcW3sh0nSJgw
 

شرکت نظم پویان صنعت نوین از سال 1379 با هدف ارائه خدمات مديريتي و آموزشی به  صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي با به كارگيري متخصصانی كه بيش از دو دهه  تجربه از  مهارت ، دانش و بینش لازم و کافی برخوردارند در زمینه های مختلف و با روش های منحصر به فرد و بروز در خدمت مشتریان و کارفرمایان می باشد..

آدرس:
ایران، تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 5، طبقه 4
تلفن:
88502193 021
88502194 021

طراحی سایت پافکو